close
دانلود آهنگ جدید
آدرنالین خون خود را با این تفریحات بالا ببرید
loading...

deltaturist

برخی بندگان خدا فقط می‌خواهند کمی دوز آدرنالین خونشان را بالا ببرند. آن ها به تفریحاتی که بسیار هیجان انگیز است می پردازند و کلی لذت می برند... آدم‌ های هیجان‌ طلب را می‌شناسید؟ همان‌ ها که به نام معتادان آدرنالین شناخته می‌شوند. آن‌هایی که یک‌ هو تصمیم می‌گیرند لب بام یک آسمان‌ خراش روی دستان‌ شان راه بروند! یا از ارتفاع ۶۰ متری فقط با اتکا به یک بند پایین بپرند؟ و یا نه برای آفرود به کویر بروند و چه و چه و چه؟! در مجله دلتا به فکر…

آدرنالین خون خود را با این تفریحات بالا ببرید

گلزار بازدید : 1 یکشنبه 15 دي 1398 نظرات ()
برخی بندگان خدا فقط می‌خواهند کمی دوز آدرنالین خونشان را بالا ببرند. آن ها به تفریحاتی که بسیار هیجان انگیز است می پردازند و کلی لذت می برند...
آدرنالین

آدم‌ های هیجان‌ طلب را می‌شناسید؟ همان‌ ها که به نام معتادان آدرنالین شناخته می‌شوند. آن‌هایی که یک‌ هو تصمیم می‌گیرند لب بام یک آسمان‌ خراش روی دستان‌ شان راه بروند! یا از ارتفاع ۶۰ متری فقط با اتکا به یک بند پایین بپرند؟ و یا نه برای آفرود به کویر بروند و چه و چه و چه؟! در مجله دلتا به فکر آن ها هم بوده‌ایم. بامجلهه گردشگری مان تفریحاتی را گشته ایم تا به شما نشان دهیم چه کارهای هیجان انگیزی وجود دارد که می‌توان با آن ها آدرنالین خون را بالا برد و با کلی دست و جیغ و هورا، روح را سر ذوق آورد. با ما بمانید.

سلفی برای معتادان به آدرنالین

آدم‌هایی که به عمق جنگل‌ های خطرناک می‌زنند یا دره‌ های عمیق را می‌نوردند، بیس جامپینگ می کنند، اصلاً انگار با ترس عجین هستند. دلشان می‌رود که مثلاً از روی کوه آلپ با چتر بپرند پایین. یا بین دو آسمان خراش بند ببندند و روی آن راه بروند. گویا انگار آرامش بخش ترین لحظات زندگی شان را آنجا می‌گذرانند.

تعجب نکنید، این بندگان خدا فقط می‌خواهند کمی دوز آدرنالین خونشان را بالا ببرند. وه! چه خوب که در تهران خودمان، همین زیر گوشمان تفریحات هیجان‌ انگیزی هم برای آنان در نظر گرفته‌ شده. اصلاً بیایید ما هم همراه صفحه گردشگری مجله دلتا، یک پرس آدرنالین نوش جان کنیم.

لب آسمان خراش برای آدرنالین waker

 کارتینگ

روزی روزگاری چند خلبان قدیمی نشستند و از وسایل کنار دستشان یک ماشین ساده و کوچک ساختند. تازه با هم رقابت هم کردند. اما این ماشین‌های کوچک از بین مردم و عاشقان سرعت نرفتند که نرفتند. این‌گونه بود که ورزش هیجان‌ انگیز کارتنیگ را به وجود آوردند. راستی می‌دانستید مایکل شوماخر هم از کارتینگ شروع کرد؟

چطور برویم؟ تهران، ضلع شرقی استادیوم آزادی، جنب پارکینگ شماره ۱۳.

پیشنهاد مطالعه: برای اینکه همه پیست های کارتینگ تهران را بشناسید می‌توانید به مطلب “پیست های کارتینگ تهران کجاست” مراجعه کنید و برای شناخت بیشتر این ورزش هیجان انگیز مطلب “کارتینگ چیست” را در مجله دلتا مطالعه کنید.

کارتینگ هیجان انگیز آدرنالین

آدرنالین و زیپ لاین

هیجان‌ طلب‌ها در این ورزش خود را به یک قرقره می‌بندند و روی یک سیم بکسل که بالای دره ای، جنگلی، کوهی و یا ساختمان بلندی بسته شده، رها می‌کنند تا بعد از طی مسیر به آن‌ طرف و به مقصد برسند. سرعت این سُر خوردن اصلاً کم نیست و ارتفاع این سیم های بسته شده هم مطلقاً کوتاه نیست. شکل حرفه‌ ای و بی‌ نظیر سِرو آدرنالین در تهران! روی رود دره ولنجک. (توچال)

چطور برویم؟ مجموعه تله کابین توچال، مسیر تندرستی.

پیشنهاد مطالعه: می‌توانید همه چیز را راجع به زیپ لاین در مطلب ” زیپ لاین چیست ؟ کجا بازی کنیم ؟” مطالعه کنید

زیپ لاین و بالابردن آدرنالین

جت اسکی

فکر می‌کنید آدرنالین طلب‌ ها از ورزشی مانند جت اسکی غافل مانده‎اند؟ خیر؛ کافی است یک روز به فشافویه بروید. به کویر جنوبی تهران. دریاچه مصنوعی فشافویه. حالا روی جت اسکی‌ ها بنشینید و گازش را بگیرید تا لذت هیجانِ معتادان آدرنالین تهران را درک کنید. فکرش را بکنید، اینجا روزانه تا ۳۰۰ مراجعه‌کننده دارد. البته جت اسکی دریاچه چیتگر هم شاید بتواند هیجان خونتان را بالا ببرد.

چطور برویم؟ نرسیده به فرودگاه امام، کیلومتر ۱۸ اتوبان تهران-قم، دریاچه فشافویه.

جت اسکی و بالا بردن آدرنالین

سورتمه

نفستان را در سینه حبس کنید، بعد روی این سورتمه‌ ها بنشینید. سورتمه تهران جایی است که از بالا می‌توانید همه شهر را زیر پایتان ببینید. البته اگر هیجان سرعت بیش‌ ازحد این اجازه را بدهد. یک ریل غیر مستقیم و پیچ‌ در پیچ با خم و قوس‌ ها، سربالایی و سرپایینی‌ های مختلف در ارتفاعات تهران وسیله نقلیه شمااست.

چطوربرویم؟ خیابان دربند، انتهای خیابان اسداللهی، پارک گلاب دره، سورتمه تهران.

پیشنهاد مطالعه: همه چیز را در مورد سورتمه و بالاخص سورتمه هیجان انگیز تهران می‌توانید در مطلب “سورتمه چیست ؟ سورتمه تهران کجاست؟” مطالعه کنید.

سورتمه تهران و هیجان

 سرسره لوپ

فکر ضربان قلبتان باشید که چطور در سینه‌ تان خواهد زد اگر در یک اتاقک روی دریچه‌ای ایستاده باشید که  هر لحظه ممکن است باز شود و شما سقوط کنید! آن‌ هم در یک سرسره طولانی با سرعتی برابر با ۱۱ متر بر ثانیه. این دیگر چه جور آب‌ بازی کردن است؟ آنقدر هیجان دارد که آن لحظه که رها می‌شوید را هیچگاه تا آخر عمر از یاد نخواهید برد.

چطور برویم؟ کیلومتر ۲۳ اتوبان تهران- کرج، خروجی گرم‌دره، دهکده آبی پارس.

سرسره لوپ

آفرود سواری و فوران آدرنالین

آفرود سبکی از رانندگی است. معتادان آدرنالین در این ورزش اصلا و ابدا کم نیستند. در مسیر های سخت با پستی و بلندی های شدید رانندگی کرده و کلی روحشان را سر ذوق می آورند. مطمئنم آنقدر جیغ می کشند و لذت می برند که باید صدایشان را هنگام پاشیدن شن های کویر به این سو و آنسو ضبط کرد.

آفرود (OFF ROAD) در انگلیسی یعنی  خارج از جاده. به سواری هایی اتلاق می‌شود که می‌توانند مسیرهایی را بپیمایند که جاده ندارند. مثل بیابان، مثل جنگل، مثل شن های صحرا و… در اصطلاح به آن ها خودرو های بیابان گرد هم می‌گویند.

در همه جای ایران با توجه به تنوع طبیعت و آب و هوای متغییر در فصول مختلف، زمینه مناسبی برای گذراندان زمانی خوش با این تفریح برای علاقه مندان فراهم است.

چطور برویم؟ به پیشنهاد مطالعه مراجه کنید و هرجا که دوست داشتید آفرود سواری کنید.

پیشنهاد مطالعه: به شدت پیشنهاد می‌شود که برای اطلاعات بیشتر راجع به آفرود سواری، مطلب “آفرود چیست ؟ کجا سواری کنیم؟” را مطالعه کنید.

آفرود سواری و ترشح آدرنالین

آدرنالین محض در بگ جامپینگ

خوب آماده اید؟ این دیگر یکی از آن ورزش هایی است که در آن ترشح آدرنالین معنا ندارد بلکه باید بگوییم در این تفریح شما با فووران آدرنالین مواجه هستید. اینجا شما نه بند دارید، نه چتر دارید، نه به قرقره بسته شدید و نه هیچ چیز دیگر. شما از بالای ارتفاعی نه چندان کم باید در یک تشک پر از هوا فرود بیایید!  بپرید تو هوا، جیغ بکشید و بوم! روی  تشک پر باد پخش زمین شوید.

چطور برویم؟ مجموعه تفریحی توچال، اولین باشگاه بگ جامپ در ایران

پیشنهاد مطالعه: برای آنکه راجع به بگ جامپینگ و مکان های این تفریح بدانید مطلب “بگ جامپینگ، بپر تو هوا و جیغ بکش، بوم!” را مطالعه کنید.

بگ جامپینگ در ایران

پاراگلایدر

پاراگلایدر وسلیه‌ ای برای پرواز است. شاید بتوان آن را نو ظهور نامید. در اواخر دهه‌ ۸۰ اختراع شده و ساده‌ ترین وسیله‌ ای است که برای پرواز به دست بشر  ساخته شده است. تقریباً با چتری پرواز می‌کند که بیشتر یک بادپر است تا وسیله ای برای سقوط. خلبانِ آن می‌دود و این بادپر را از پی خود می‌کشد و به اهتزاز در می‌آورد.

معتادان به آدرنالین دسته جدا نشدی این ورزش هستند و اصلاً نمی شود که نمی شود بدون جیغ و ویغ و سرو صدا همانجا نشست و از مناظر لذت برد.

چطور برویم؟ باز هم مجموعه تفریحی توچال. البته برای آنکه از همه سایت های پرواز پاراگلایدر مطلع شوید به پیشنهاد مطالعه مراجعه کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
مجله دلتا-گردشگری -نکات حقوقی-سلامتی-دکوراسیون-جاهای زیبای دیدنی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 412
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 263
 • باردید دیروز : 34
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 297
 • بازدید ماه : 1,026
 • بازدید سال : 1,759
 • بازدید کلی : 6,154